Daniel Black Salon

Ultrazvuk

Ultrazvuková metoda prodlužování vlasů je primárním zaměřením a specializací salonu Daniel Black. Jedná se o inovativní pramínkovou metodu, která se díky používané technologii řadí mezi nejšetrnější techniky na trhu.

Technické informace o používaném přístroji

Jméno přístroje

Ultrasonic Hair Extension Tool

Voltáž

100V – 200V

Výkon

65W

Funkce

Modeláž keratinových spojů

Typ

Studená fúze

Popis

Přístroj produkcí ultrasonických vibrací mírně zahřívá bříška kleští, která taví keratinové spoje nasazovaných pramínků. Teplota zůstává poměrně nízká, kleští se lze při práci bezbolestně dotknout – přístroj eliminuje termické poškození vlasů. Technologie se používá výhradně při nasazování pramenů, nikoli při jejich sundávání.

Cop je třeba před prvním nasazením připravit – tedy rozdělit jej na pramínky o specifické tloušťce a prameny zapečetit keratinovým spojem. Keratinovými spoji se následně vlasy připevní k vlastním vlasům klientky. Tloušťka pramenů se odvozuje od jejich délky a konečného umístění na hlavě, popřípadě od nadrámcových individuálních potřeb.

Keratinový spoj se kleštěmi mírně nataví, načež ho kadeřník připevní k vlasům klientky a namodeluje jej do tvaru malé placičky. Spoj se při nasazování překládá přes oddělený pramínek vlastních vlasů a na rozdíl od široce užívané metody keratinu “za tepla” se kolem něj necuchá. Nejenže tak díky nízké teplotě kleští nedochází k termickému poškození vlasu, specialista daným způsobem modelace zabrání i poškození mechanickému.

V rámci pravidelných obnov se pramínky sundávají za pomoci malých kleštiček, kterými se spoje “pomačkají” – jakmile se do připevněného keratinu dostane vzduch, je možné pramínek bezbolestně stáhnout z vlasů. Spoje mezitím předělává technik, který starý keratin odstřihne a na vlasech vytvoří nový. Takto se pak prameny nasadí znovu na hlavu klientky, a to za užití přístroje Ultrasonic.

Více informací o službě, pravidelných obnovách a domácí péči naleznete zde.