Daniel Black Salon

Prodlužování vlasů

K prodlužování a zahušťování používáme jen ty nejkvalitnější vlasy od ověřených dodavatelů. Prameny vybíráme pro každou klientku individuálně, v nabídce máme rovné, vlnité, kudrnaté i afro vlasy. Typ pramenů, jejich délku a barvu společně se samotnou metodou nasazení určujeme v rámci úvodní konzultace. Metodu vybíráme tak, aby byla co nejefektivnější a zároveň co nejšetrnější k vlasům klientky.

Ultrazvuk

Ultrazvuk neboli „keratin za studena“ je nejšetrnější z pramínkových metod. Pracuje se zde se speciálním přístrojem, který využívá ultrasonickou vlnu k povolení keratinového spoje a připevnění pramenu k vlasům. Vlasy díky tomu nejsou podrobeny termické ani mechanické zátěži. Prameny se s každou obnovou zkrátí zhruba o jeden až dva centimetry, spoje je ovšem třeba posouvat pouze jednou za tři měsíce. Metoda je vhodná pro všechny typy vlasů.

Prodloužení vlasů ultrazvukem keratin za studena daniel black salon praha vinohrady zahuštění
balayage praha daniel black prodlužování vlasů vinohrady zahuštění vlasů prodlužování salon

Nanopásky

Nanopásky jsou nejšetrnější a zároveň nejrychlejší technikou nasazování vlasů, metoda nevyžaduje žádné použití tepla. Prameny jsou pohodlné na hlavě, netlačí a vytváří celistvý dojem v délkách. Pásky je třeba posouvat každé dva měsíce, přičemž pramínky se při obnově nezkracují.

Zesvětlovací a další služby

V privátním butiku se dále zaměřujeme na co nejšetrnější zesvětlování vlasů několika různými metodami. Kromě klasického zesvětlení pro dodání dimenze nabízíme balayage, contouring, airtouch a melír. Přiblížení jednotlivých metod naleznete níže.

Jelikož je zdraví vlasů naší hlavní prioritou, dbáme i na řádné ošetření vlasových kutikul a dodání potřebných látek do vlasu. Na základě individuálních potřeb na vlasy během služby aplikujeme profesionální hydratační a proteinovou kúru zvolenou dle kvality a struktury kutikuly tak, aby při zesvětlení došlo jen k minimálnímu poškození a vlasy zůstaly hladké a pevné.

Objednat se můžete i na čištění vlasů vitaminem C, který z pramenů dokáže odstranit nežádoucí umělý pigment, těžké kovy, minerály, silikony a další znečištění. Za pomoci vitaminu je mimo jiné možné eliminovat zežloutnutí blond odstínů způsobené nánosem z vody a napravit případné zezelenání zesvětlovaných vlasů, k němuž dochází vlivem modré skalice (například po koupání v bazénu).

Balayage

Metoda původem z Francie souvisle napojuje přirozenou barvu na světlejší tóny. Odstíny se prolínají plynule a zabraňují tak hrubým viditelným přechodům. Balayage navíc jemně odrůstá a nezanechává žádné viditelné hrany. Technika je atraktivní také svou univerzálností – vlasy nemusí typicky přecházet z tmavší barvy na blond, možné jsou i jiné barevné variace.

balayage praha daniel black prodlužování vlasů vinohrady zahuštění vlasů prodlužování salon contouring konturing
contouring praha daniel black balayage melír zesvětlení prosvětlení vlasů redken salon kadeřnictví vinohrady

Contouring

Cílem této metody je prosvětlit vlasy kolem obličeje a zároveň zachovat hloubku tmavé barvy na zbytku hlavy. Technika dokáže znatelně pozměnit vzhled klientky, ať už opticky zúžit nebo zakulatit obličej, zjemnit jej nebo mu dodat barvu. Contouring lze kombinovat se všemi barvicími metodami včetně balayage.

Airtouch

Technika airtouch je definovaná svým přesně daným postupem. Je časově náročnější, ovšem díky zakomponování přirozených odrostů vydrží šest měsíců až rok a vyžaduje tak méně časté návštěvy kadeřníka. Metoda zesvětlování ve vlasech vytváří jemné přetékání tónů, je přirozená a zároveň velmi šetrná k vlasům.

balayage praha daniel black prodlužování vlasů vinohrady zahuštění vlasů prodlužování salon

Melír

Precizní melírování je dlouhodobě oblíbeným způsobem probarvování vlasů. Dochází při něm k zesvětlování jen některých pramenů nebo částí vlasů, konečným výsledkem je pak kombinace různých barevných odstínů. Melírem lze vyzdvihnout původní barvu nebo výrazně proměnit celkovou barevnost, technikou lze také snadno schovat přirozené šediny.