Daniel Black Salon

Ceník

Všechny barvicí služby a veškerá sezení související s prodlužováním vlasů zahrnují střih a konečný styling, úkony jsou započítané do uvedených cen. V rámci jednoho sezení je možné kombinovat několik služeb, dlouhodobě nejoblíbenější kombinací je obnova prodloužení se zesvětlením a pečující kúrou. Všechny požadované úkony je ovšem třeba hlásit předem, a to při rezervování termínu.

Prodlužování vlasů

Prodloužení vlasů ultrazvukem od 14 000 Kč
Šetrné nasazení pramenů s keratinovým spojem za pomoci ultrasonické metody. Cena se odvíjí od typu a množství nasazovaných vlasů.
Prodloužení vlasů páskami od 14 000 Kč
Cena se odvíjí od počtu balení pásek, přičemž v jednom balení je celkem deset párů nanopásek o šířce 2,5 centimetrů.
Zahuštění vlasů od 7 000 Kč
Zahuštění je prováděno opět ultrasonickou metodou a je na něj třeba menší počet nasazovaných pramenů. Cílem služby není vlasy prodloužit, jen jim dodat objem.
Obnova prodloužení ultrazvukem 60 Kč
Sundání pramenů, vytvoření nového spoje a nasazení šetrnou ultrazvukovou metodou. Sazba je stanovena na 60 korun za pramen - počet pramínků při objednání uveďte v poznámce. Služba zahrnuje střih a styling. Na obnovu je třeba docházet každé tři měsíce.
Posun pásek 1000 Kč
Sundání pramenů, přelepení pásek a nasazení. Sazba je stanovena na 1000 korun za jedno balení - počet balení při objednání uveďte v poznámce. Služba zahrnuje střih a styling. Na obnovu je třeba docházet každé dva měsíce.
Sundání prodloužených vlasů 20 Kč
Cena se odvíjí od počtu pramenů, sazba je stanovena na 20 Kč za pramen. Při objednání je třeba do poznámky doplnit konkrétní množství pramínků; pokud si přesným číslem nejste jistá, postačí co nejbližší odhad.

Kadeřnické služby

Foukaná 890 Kč
Vhodná před společenskými událostmi či schůzkami. Služba zahrnuje mytí a konečný styling.
Barvení vlasů - barva / přeliv 2390 Kč
Permanentní barva či přeliv dle požadavků klientky - bez zesvětlování. Služba zahrnuje střih a konečný styling.
Melír T zóny 3000 Kč
Melírování temenní části hlavy - zesvětlení či barvení jen některých pramenů vlasů s plynulými přechody mezi odstíny. Služba zahrnuje tónování, střih a konečný styling.
Melír celé hlavy 3600 Kč
Doplnění odrostlého melíru a souvisejícího předchozího zesvětlení se zachováním plynulých přechodů mezi tóny. Služba zahrnuje tónování, střih a konečný styling. Na sezení doporučujeme docházet každé tři měsíce.
Nový melír 4500 Kč
Metoda, při které se zesvětlují či barví jen některé prameny vlasů pro dodání dimenze výslednému účesu. Přechody mezi jednotlivými tóny jsou precizní a plynulé. Služba zahrnuje tónování, střih a konečný styling.
Balayage doplnění 4300 Kč
Doplnění odrostlé balayage se zachováním jemného přechodu u temene. Služba zahrnuje tónování, střih a konečný styling. Na sezení doporučujeme docházet každé tři měsíce.
Balayage nová 5000 Kč
Dimenzionální zesvětlení délek se zachováním původní barvy u temene. Balayage díky plynulým přechodům vydrží až čtyři měsíce, na obnovu doporučujeme chodit každé tři měsíce. Služba zahrnuje tónování, střih a styling.
Odbarvení odrostů 3550 Kč
Odbarvení odrostlých vlasů u hlavy včetně tónování. Služba zahrnuje střih a konečný styling.
Odbarvení celých délek 6000 Kč
Celkové odbarvení délek včetně tónování, střihu a konečného stylingu. Nejedná se o balayage, airtouch, melír nebo jiné prosvětlení.
Airtouch 5000 Kč
Specifická metoda barvení či zesvětlení 30 až 70% vlasů za pomoci fénu. Technika vytváří jemné přetékání tónů a zaručuje přirozený vzhled bez ostrých přechodů. Služba zahrnuje tónování, střih a konečný styling.
Číštění vitaminem C 1200 Kč
Čištění pomocí Malibu C - efektivní vymytí usazenin z vody, nánosu minerálů, nečistot z ovzduší i zbytku nevhodné kosmetiky a stylingových produktů. Služba zahrnuje foukanou a styling.
Ošetření K18 1400 Kč
Obnovující a ochranná kúra - péče vlasům navrátí 94% jejich původní pružnosti a 91% původní síly, obnovuje pevné vazby a vystavuje vlas zevnitř. Služba zahrnuje foukanou a styling.
Konzultace 200 Kč
Konzultace je nezbytnou podmínkou pro nasazení nových vlasů. Záloha 200 korun se odečítá od konečné ceny následující služby; pokud se klientka na službu neobjedná, záloha se nevrací.
Konzultace s diagnostikou 1500 Kč
Podrobná konzultace s diagnostikou vlasu. Zahrnuje test elasticity, určení typu a struktury vlasu, mytí, foukání a tvorbu plánu dlouhodobé vlasové péče.

Ceník je platný od 1. ledna 2024.