Daniel Black Salon

O nás

Soukromý butik Daniel Black na pražských Vinohradech založil na začátku roku 2023 specialista na prodlužování a zesvětlování vlasů Daniel Black spolu s PR specialistkou a odbornicí na masovou komunikaci Terezou K. Sovovou. Vlastní vizi zrealizoval po několika letech práce v profesionálních salonech, zakládá si na odborném, individuálním a férovém přístupu a klade důraz především na preciznost a šetrnost k vlasům. Specializujeme se na detailní prodlužování vlasů bez rizika poškození a odstíny zářivé blond. 

Při každé službě dbáme na maximální komfort a soukromí klientky. V salonu je žena vždy sama jen ve společnosti kadeřníka a vlasové techničky. Ke službě dále patří i chutné osvěžení a možnost objednání jídla přímo do salonu.

Daniel Black

Daniel se již několik let specializuje na šetrné prodlužování a zesvětlování vlasů, je expertem na ultrazvukovou metodu prodlužování a vlasové pásky. Za svou dosavadní kariéru absolvoval množství prestižních kvalifikačních kurzů včetně zahraničních školení. Patří mezi ně například kurz značky Paul Mitchell zaměřený na barvení, melírování a balayage, školení pod záštitou luxusní značky Balmain, soukromý kurz zesvětlování vlasů vedený Ninou Krajčo a mnoho dalších. V prodlužování vlasů byl mimo jiné vyškolen v sousedním Německu. 

Mimo kadeřnické řemeslo se proslavil jakožto první český aktivista bojující proti hnutí transgenderu. Svou kariéru staví na pomoci traumatizovaným lidem, kteří prošli změnou pohlaví a svého rozhodnutí nyní litují, přednáší o nebezpečí hormonální terapie a operací genitálu a odhaluje temnou stránku celosvětového pro-trans hnutí.

Více informací o kadeřníkovi naleznete zde.

Bc. Tereza Kateřina Sovová

Tereza se od roku 2018 specializuje na mediální a masovou komunikaci. Kromě spoluvedení firmy zajišťuje samotnou image salonu Daniel Black, zastává mimo jiné roli copywritera a PR specialisty zároveň. V salonu působí též jako vlasový technik – připravuje všechny copy k nasazení a předělává spoje při pravidelné obnově prodloužení. 

Dále spravuje firemní účty na sociálních sítích, dbá na vzhled salonu a webových stránek a je autorkou veškerých příspěvků na našem blogu.