Daniel Black Salon

Specialisté na nejšetrnější metodu na trhu: V čem vyniká ultrazvuk a proč je pro Vás vhodný?

V salonu Daniel Black prodlužujeme a zahušťujeme vlasy hned několika metodami, a ačkoli některé klientky butiku preferují pásky, většina se přiklání k oblíbeným pramínkovým technikám. Mezi takové se řadí mimo jiné právě ultrazvuková metoda, na kterou se Daniel Black specializuje jako jeden z mála kadeřníků v Česku. Jedná se o nejšetrnější pramínkovou techniku na trhu, a to zejména díky způsobu modelace spojů na vlastních vlasech klientky. Takzvaný “keratin za studena” je tak zároveň metodou, na kterou se salon primárně zaměřuje.

balayage praha daniel black prodlužování vlasů vinohrady zahuštění vlasů prodlužování salon

Culík se před samotným termínem nasazení nejprve připraví – ohon je třeba rozdělit na jednotlivé pramínky, jejichž tloušťka se odvozuje od délky nasazovaných vlasů, popřípadě individuálních potřeb klientky, a na nich následně vytvořit keratinový spoj. Spoje si připravujeme výhradně sami za použití nejkvalitnějšího italského keratinu. Kolik pramenů se klientce nasadí, určí specialista již během konzultace na základě klientčiných požadavků a struktury jejích vlasů. Standardně se ovšem dává spojů více, když se vlasy prodlužují, než když se pouze zahušťují.

Prodlužování již od pěti centimetrů

Spoj se na hlavě klientky na rozdíl od klasického “keratinu za tepla” modeluje za pomoci ultrasonických vln, vlastní vlasy proto nejsou podrobovány vysokým teplotám. V případě ultrazvukové metody navíc opadá i riziko výrazného mechanického poškození vlasu, jelikož se spoj při modelaci překládá přes oddělené pramínky vlasů klientky a “necuchá se” kolem nich jako v případě keratinu za tepla.

Daniel pro každou klientku pečlivě rozmýšlí rozmístění jednotlivých pramenů tak, aby bylo dosaženo vysněného výsledku a aby spoje nebyly v účesu viditelné. Odborník díky tomu dokáže precizně prodloužit i velmi krátké vlasy, a to již od pěti centimetrů. Doba, kterou klientka v salonu stráví, záleží na specifikách služby a počtu pramenů. Pokud se jedná o nasazení nových vlasů, trvání celkové služby včetně mytí a stylingu se standardně pohybuje kolem dvou hodin, pravidelná obnova pak trvá přibližně tři hodiny. Služba se dá kdykoli zkombinovat s jakoukoli koloristickou službou.

Správná péče je základem úspěchu

Na zmíněnou obnovu je třeba docházet každé tři měsíce. V rámci této služby se mírně odrostlé pramínky sundají, od každého se odstřihne starý keratinový spoj, vytvoří se nový a takto se prameny znovu nasadí. Díky modelaci spojů překládáním vlastním vlasům při obnově hrozí minimální poškození, ultrazvuková metoda je proto vhodná i pro ženy s přirozeně jemnými vlasy.

O vlasy je nutné doma důkladně pečovat. První měsíc si myjte hlavu v záklonu, nikoli v předklonu, aby nedošlo k potrhání vlasů, na kterých jsou spoje připevněny. Vlasy mohou první týden mírně tahat. Důležité je dále pravidelné česání, a to nejlépe dvakrát denně. Vlasy češte postupně od konečků k hlavě a kartáčem přejíždějte i přes samotné spoje u hlavy. Používejte výhradně kartáč s ohebnými štětinami, vhodný je například oblíbený Tangle Teezer. Na závěr nezapomínejte na správnou kosmetiku – v průběhu služby vám specialista doporučí vhodné produkty, které jsou k zakoupení na recepci

  • All Posts
  • Články
  • Uncategorized